Kripto Paralar Okulu

Kripto Paralar Okulu

Bu okul, kripto para piyasalarınada yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz A'dan Z'ye tüm bilgilerin sunulduğu kaynakların en sistemli şekilde hazırlanıp bireysel yatırıcımlara göre düzenlenmiş içerikleri barındırır. Bu okulu bitirdikten sonra blockchain ve kriptoparaların temellerini öğrenecek, on-chain metirkleriyle kripto para fiyatlarının geleceğini öngörebilecek, blok zincirleri analiz edip en uygun kripto parayıseçebileceksiniz. Hem temel analiz yapacaksınız, hem de teknik analizle giriş çıkış yerlerinizi belirleyecek ve piyasa duyarlılığına göre yatırımlarınızı destekleyeceksiniz.

1.Sınıf

Kripto piyasalarında işlem yapmadan önce ihtiyacınız olan temel konuları öğreneceksiniz. Bu sınıfta kripto para ve blockchain kavramlarının temellerini öğreneceksiniz.

2.Sınıf

Bu sınıfta daha çok analiz kavramı üzerinde duracak, blockchain kavramının derinlerine ineceksiniz. Kripto fiyatlarını etkileyen unsurlardan bahsedeceğiz ve sizlere yatırımcıların hangi psikolojiyle hareket ettiğini anlatacağız. Spot ve kaldıraçlı işlem yapmaya başlamadan önce riskin ne olduğundan ve nasıl yönetmeniz gerektiğinden bahsederek sizi en iyi şekilde hazırlayacağız.

3.Sınıf

Artık biraz daha somut konularla haşır neşir olmanızın zamanı geldi. Yavaştan piyasalara ısınmaya başlayacak, teknik analize giriş yapacak, radikal ve eğlenceli anlatımımızın tadına varacaksınız.

4.Sınıf

Kurtlar sofrasına inmeden önce son birkaç konumuz kaldı ve sonra alemlere akabilirsiniz. Bu sınıfı da bitirdikten sonra bitirme sınavına bekliyoruz sizi. Sınavı geçerseniz sitemizde borsa kategorisinde analiz paylaşarak ödül programımıza katılmış olacaksınız!