You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Hakkımızda

Kripto Muhtar Akademi'ye Hoşgeldiniz(*)

Kripto Muhtar Ekibi olarak Türkiye’nin en önde gelen kripto, forex ve genel piyasa analiz gruplarından birisiyiz.

TA (Teknik Analiz), FA (Temel Analiz), Haber Alma ve Proje geliştirme konusunda uzmanlardan oluşan güçlü bir ekibimiz var. Bilinçli yatırımcılardan oluşan bir topluluğa sahibiz.

Türkiye’de bir ilk olmak üzere, Teknik ve Temel analizleri sınıflandırarak, eksiksiz sayılabilecek bir eğitim platformu oluşturduk. Bu platformu oluştururken mevcut bilgi ve birikimizi kullandığımız gibi konunun akademik seviyede en üst kaynaklarından da faydalandık.

Gayemiz, finans piyasalarında yatırım yapan takipçilerimizin daha bilinçli hareket etmesi ve başka etkilere kapılmadan kendi yatırımlarını kendileri yapabilecek bir bilgi seviyesine kavuşmasıdır.

 

(*) Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.