You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Topluluk

Daha kaliteli bir sohbet ve paylaşım ortamı için üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

  • Her üyemiz “Kripto Muhtar Topluluğu”nun bir parçasıdır!
  • Telegram grubuna ilk katıldığınızda 48 saat boyunca yazamaz, ancak mesajları okuyabilirsiniz. Bu kural, botların spam mesajlarını engellemek ve yeni üyelerin topluluğun işleyişini anlaması için konulmuştur.
  • Kripto Muhtar, “İhtiyar Heyeti” ve “Topluluğuyla”, gelişime ve kazanca odaklı bir platformdur. Bunu sağlayabilmek için her üye, bilgi paylaşımı yapabileceği gibi sorularını da sorabilir. Merak edilen bilgilerin önce internetten araştırılması; konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşılmasını ve topluluğa faydalı olmasını sağlayacaktır. Daha hızlı bilgi paylaşımı ve daha çok fayda için herkes; son gelişmelerle ilgili teyit edilmiş bilgi ve haberleri, keşfettiği gemleri, kaliteli projeleri tartışılması için paylaşabilir. Bunun haricinde pump grup ve sinyallerin paylaşılması, referanslı linklerin paylaşılması, ICO, ürün, hizmet veya grupların reklamlarının yapılması, shilleme ve BİST manipülasyonu yasaktır. Herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren yorumlara izin verilmeyecektir.
  • Topluluğumuzun var oluş amacı finans piyasalarıdır. Bunun haricindeki konularla ilgili bilgi paylaşımı ve tartışmalar yasaktır. Topluluk içerisinde daha sağlıklı iletişim kurulabilmesi için FLOOD yapmak yasaktır
  • Üyelerimiz arasında karşılıklı saygı esastır ve topluluğumuz için zorunluluktur. Üyelerin birbirlerine yaptığı siyasi, ırkçı, cinsiyetçi, homofobik ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecek ve süresiz ban uygulanacaktır.
  • İnsanların dini inancına, ırkına, etnik kökenine, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, cinsel yönelimine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlaMAma hakkını “Kripto Muhtar Topluluğu” saklı tutmaktadır.
  • Birey, kurum, kültür veya toplumları küçük düşürücü, küfür, aşağılama veya argo ifadelere izin verilmemektedir. Bu tür yorumların silinmesi ve uyarılması hakkını “Kripto Muhtar Topluluğu” saklı tutmaktadır.
  • Kullanıcıların kendi güvenlikleri açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.
  • “Kripto Muhtar Topluluğu” veya “Moderatör |MOD” kararları hakkında yapılan saldırgan yorumların silinme olasılığı vardır. “Kripto Muhtar Topluluğu” üyelerine, hakaret ve küfür içeren yorumlar yapan kullanıcıların yorumlarını silme ve süresiz banlama hakkını “Kripto Muhtar Topluluğu” saklı tutmaktadır.
  • Spam mesajlar göndermek yasaktır. 1 dakika içinde en fazla 4 mesaj atabilirsiniz. Aynı ve benzer mesajlar birden fazla kere gönderildiğinde Mihriban [BOT] otomatik olarak 4 saatliğine yazmanıza engel koyacaktır.

“Kripto Muhtar” tüm üyelerine bol kazançlar diler!

 

 

Kripto Muhtar Topluluğu
Telegram CANLI YAYINI

 

 

 

error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.