You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

KM Trailing Stop-Loss Botu

Değerli takipçilerimiz,

24 saat süreyle işlem yapma imkanı sağlayan Kripto Paralar dünyasının avantajları olduğu kadar dezavantajları da bulunmakta.

Global olmasından ve yerel saat farklarından dolayı her an yeni gelişmelerin olabileceği, bu ihtimale karşı sürekli takip edilmesi, alım yapılan coinlerde stoplu gidilse kar satışı için hedef gelir mi, satış hedefli gidilse stop noktasına gelir mi düşüncelerinin uykusuz bıraktığı bir ortam 🙂

Sanırım bu sıkıntıyı hafifletmek için bir çok kişinin dileği hem stop hem kar satış emirleriyle aynı anda pozisyon alabilmek.

Kripto Muhtar ekibi olarak bu sorunları çözebilecegini düşündüğümüz;

– Bakiyenizi kontrol edebilecek,
– Alım yapmış olduğunuz tüm coinler için pozisyon açabileceğiniz,
– Kendi belirlediğiniz oranda hem stop-loss hem de kar satışı hedefini aynı anda koyabileceğiniz,
– Yine kendi belirleyeceğiniz oranda değeri artan coinleriniz için stop loss yükseltebilecek yani kardaysa karı garantileyecek (Trailing stoploss ),
– Evde kendi pclerinizde güvenle çalıştırabileceğiniz,
– Açık kaynak kodlu, böylelikle kodları inceleyebileceğiniz ve apiniz ile botun ne yaptığını görebileceğiniz bir bot yazılımı yapmayı planladık.

Kripto Muhtar Topluluğumuzun bizzat kendi kaynaklarıyla hayata geçirdiğimiz Kripto Muhtar Trailing Stop-Loss Botu(*) kullanıma hazır hale geldi.

Hata, görüş ve sorularınız için topluluk grubuna, foruma veya github sayfamıza yazınız.

Taahhüt ettiğimiz gibi açık kaynaklı olarak geliştirdiğimiz botumuza aşağıdaki “Kripto Muhtar Trailing Stop Loss Botu” linkinden ulaşabilirsiniz.

(*)Yalnızca Binance için tasarlanmıştır.

 

 

Zip parolası: genelpiyasa.com

Zip dosyasındaki dosyayı okuyunuz. Java güncellemesi yapıp hala java hatası alıyorsanız burayı ziyaret edin.

error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.