You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Bağış


Kripto Muhtar olarak yaptığımız çalışmalarda ve sunduğumuz hizmetlerde; günlük, haftalık ya da aylık üyelik ücreti talep edilmemiştir ve edilmeyecektir.

Bu zamana kadar hayata geçirdiğimiz tüm projeler Kripto Muhtar İhtiyar Heyetimizin gönüllü fedakarlıklarıyla hayata geçirilmiştir.

Hazırlamış olduğumuz Trailing Bot’u Kripto Muhtar Topluluğumuzun ortak bağışlarıyla hazırlanıp ücretsiz olarak herkese sunulmuştur.

Bundan sonra hazırlayacağımız daha kapsamlı projeler ve hizmetlerimiz için sizlerde çorbada tuzumuz olsun diyorsanız topluluğumuza bağışta bulunabilirsiniz.

Bağışlarınız için ETH ve XRP adresimiz aşağıdadır.

Hazırlamış olduğumuz Akademinin ayakta kalabilmesi, kapsamının arttırılması, website ötesinde daha geniş çapta bilgilendirme ve eğitim platformlarının oluşturulması, alım-satım stratejileri için yeni yazılımların geliştirilmesi gibi daha kapsamlı projelerimizi hayata geçirebilmek için ihtiyacımız olan kaynağa destek olmak isterseniz, topluluğumuza bağışta bulunabilirsiniz.

 

Ethereum ve ERC20 Token bağışlarınız için

 

Ripple bağışlarınız için (TAG girmeyi unutmayın!)
TAG       
Wallet  

 

PAPARA hesabınız ile bağışlarınız için PAPARA hesap numaramız:

 

error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.