You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

Ana Sayfa Forumlar Genel KMT Trailing Stop Loss Botu Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 35)
  • Yazar
    Yazılar
    Kripto MuhtarKripto Muhtar
    Uzman
    Rütbe Üstad Image Icon
    Üstad

Evet yeni bir api oluşturmanız lazım. Lütfen api key ve secreti güvenli bir yere yedekleyin ya da not alın.

ozkan_35ozkan_35
    Üye
    Rütbe Analist Image Icon
    Analist

Bot çok kullanışlı teşekkürler

chophawkchophawk
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

https://www.binance.com/en/support/articles/360032512991
    Binance yeni API güncellemesinden sonra API ERROR hatası veriyor.

senol_1234senol_1234
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

hocam merakla bekliyorum şu abi problemini çözmeni 🙁

Ejder_BeyEjder_Bey
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Evet, api error hatası veriyor.

Uzman
    Rütbe Üstad Image Icon
    Üstad

Api problemi çözüldü. Yeni versiyonu indirip kullanabilirsiniz.

ResoReso
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Anladığım kadarıyla Bot fiyatı 6 saniyelik aralıklarla görüyor. Fiyat 8500 $, Trail Yüzdesi 1 varsayalım. Eğer herhangi bir 6 saniyelik periyod içinde fiyat 85 $ düşerse Bot otomatik satış yapacak, buna karşılık 6 saniyelik periyod içinde her seferinde 85 $’dan az olmak üzere sürekli düşüş olursa hiçbirinde satışı tetiklemeyecek ve başlangıçta verdiğimiz stopa kadar gidecek diyebilir miyiz?

ResoReso
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Yani Bot stop loss seviyesini 6 saniyelik aralıklarla aşağı veya yukarı kaydırıyor, bu süre içinde düşüş olsa bile stopu tetikleyecek seviyede olmadığı sürece bizim verdiğimiz stop seviyesine kadar kademe kademe inebiliyor. Doğru mudur?

onlynredonlynred
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

arkadaşlar botu kuramıyorum sürekli java 8 güncellenmesi gerekli diye uyarı alıyorum son güncel sürümü defalarca indirdiğim halde hala hata veriyor explorer chrome ve firefox ile de denedim değişen bişey yok

ResoReso
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Forum’un “Bot Hataları” başlığını okuyun. Orada bir program var. Onu indirip onu kullanın. Java sorunu çözülüyor.

Uzman
    Rütbe Üstad Image Icon
    Üstad

@reso

Hayır öyle birşey olmayacak. Bot stop seviyesini kaydediyor ve fiyat altına düştüğü zaman da satışı yapacak. Sürekli fiyatı takip etmiyor. Merdiven metodunu kullanıyor.

ResoReso
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Her 6 saniyede bir stop seviyesini değiştirmiyor mu?

ResoReso
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Ya da stop seviyesini değiştirmeye verilen hedef seviyesine ulaşınca mı başlıyor?

Uzman
    Rütbe Üstad Image Icon
    Üstad

Evet. Bunların hepsi hem forumda hem de kripto levent’in hazırladığı videoda mevcut

ResoReso
    Üye
    Rütbe Üye Image Icon
    Üye

Bu Topic’in en başında verdiğiniz açıklama fotolarına dikkatli bakmamışım. Onlara bakınca daha iyi anladım. Çok teşekkür ederim. Vaktinizi aldım.

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 35)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.