You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Site içerisindeki rozetler

Ana Sayfa Forumlar Genel Şikayet, Görüş ve Öneriler Site içerisindeki rozetler

 • Bu konu 7 yanıt içerir, 6 izleyen vardır ve en son 2 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
 • Yazar
  Yazılar
 • #6585
  ShredderShredder
  Üye
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Rozet almak için gereken konu açma ve konuya cevap verme sayılarının 70’lere ulaştığı rozetler var bunlara ulaşmanın ne kadar mümkün olduğunu(?) ve kaç kişinin ulaşabileceğini (?) Forum üyeleri ve adminleriyle konuşup değerlendirmek istiyorum ,bu başlık altında.
  Mesela Orka seviyesine ulaşmanın oldukça zor ve ortalığı karıştıracak durumda olduğunu düşünüyorum burda bulunan 10 kişi 20 konu açtığı zaman konu çeşitliliği artar ama anlamsız konuların açılma sayısınında bir noktadan sonra artacağı görüşündeyim. Güzel bir derecelendirme sistemi ama önümüzdeki günlerde gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum.Tüm forum üyelerinin konuya katılıp fikrini belirtmesini rica ediyorum(ankette yapılabilir telegram üzerinden daha kolay olur sayın adminler)
  Saygı ve sevgilerimle.

  #6586
  ShredderShredder
  Üye
  Konu Sahibi
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Olumlu veya olumsuz Katılım bekliyorum.

  • Bu yanıt 2 yıl 3 ay önce önce ShredderShredder tarafından değiştirildi.
  #6594
  coolleadercoolleader
  Üye
  Rütbe Üstad Image Icon
  Üstad

  Bir başlık açılıp altına olumlu olumsuz yorum bekliyorum yazılması bile bu uygulamanın gereksiz cevap yada konulara sıklıkla yol açacağını göstermekte . Aktif bir forum moderatörü de gerekiyor .

  Ben kendi fikrimi dün belirttim telegram grubunda . Forumlar kalıcılık açısından çok önemli bir platform ama hepimiz mobil yaşamaya döndüğümüz için eskisi gibi kullanışlı değil . Bilgisayar başında iken düzenli takip ederdim eskiden , şimdi ise 0 . Telefondan görünüşleri yazması falan çok zor yada kötü .

  Ama iyi olan kısmı da göz ardı edemeyiz . Bilmiyorum belki rozetler için gereken sayılar düşebilir , başlık açma +5 yorum yazma +1 diye hesaplama yapılıp toplam bir sayı ile rozet verilebilir .

  #6598
  ShredderShredder
  Üye
  Konu Sahibi
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Hocam çoğunlukla telegram grubundan gelen kişiler izleyici modunda takılıyor. Yorum yazmaya teşvik amaçlı yazdım bazen davet etmek gerekiyor diye düşünüyorum.
  Sunduğunuz sistemi gayet beğendim umarım adminler yorumları okuyup bunu uygulamaya alırlar.

  #7190
  ExhaustedExhausted
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Shredder arkadasimin gorusune katılıyorum. Konu açma yetkisi herkese verilmemeli ayrıca diye düşünüyorum. Saygilar

  #7200
  Kripto MuhtarKripto Muhtar
  Uzman
  Rütbe Üstad Image Icon
  Üstad

  Konuyla ilgili gerekli düzenleme yapıldı. Lütfen duyuruları kontrol edin.
  Yeni sistemde forum başlığı açmanız artık size puan kazandırmayacak. Yine de gerçekten ihtiyacı olanın başlık açmasını engellemenin anlamı yok. Konu başlığından ziyade nitelikli forum cevapları önemli ve sistem de bunun üzerine güncellendi.

  #7336
  AdlerAdler
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Benzer ve ya birbirinin uzantısı olan konular aynı yerde tiplansa; daha düzenli olur.

  #7546
  Anonim
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Zamanla forum da rozetler de oturacaktır.

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.