You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Rütbe Sistemi

Ana Sayfa Forumlar Duyurular Rütbe Sistemi

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #7042
  Kripto MuhtarKripto Muhtar
  Uzman
  Konu Sahibi
  Rütbe Üstad Image Icon
  Üstad

  Sevgili arkadaşlar;

  Kripto Muhtar Heyeti olarak bu yola çıktığımızda kendimize edindiğimiz vizyonun en önemli yapı taşlarından biri olan websitemiz kriptomuhtar.com’u uzun süren araştırmalar ve emek sonucu hayata geçirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

  Gerek yabancı dil eksikliği, gerek piyasada daha önce duyulmayan kavramların anlaşılmasının ve öğrenilmesinin zorluğunu anlaşılır ve basit bir dille ücretsiz olarak insanlara sunmaya devam edeceğiz.

  Bizler için önemli olan bu hizmeti daha kaliteli ve kullanılabilir hale getirmek amacıyla telegram topluluğumuzu websitesiyle bir bütün haline getirme kararı aldık.

  Bu bağlamda bundan sonrası için Kripto Muhtar Topluluğumuza ek GÜMÜŞ KÖY ve ALTIN KÖY olarak 2 ek grup daha kurduk.

  Topluluk grubunda herkes yer alabilecek. Grup moderatörleri dışında bireysel sorular cevaplanmayacak. Muhtar, çarşamba ve cumartesi günleri 30 dakika grupta aktif olacak.

  Gümüş grupta; akademi eğitimlerinde KILIÇ BALIĞI ve ÜZERİ rütbeye sahip kullanıcılar yer alabilecek. Profilinize telegram kullanıcı adını girmeniz gerekli. Bu grupta tüm bireysel sorular cevaplanabilecek ve Muhtar, her gün 30 dakika süreyle grupta aktif olacak. Kılıç Balığı rütbesine ulaşanlar, profillerine telegram adreslerini eklemeleri yeterli. Kendilerine otomatik olarak davet gönderilecek. Ayrıca KILIÇ BALIĞI rütbesine ulaşanlar, sitede araçlar-analizler altında kendi analizlerini yayınlayabilecekler. Topluluk grubunda da moderatörlük verilebilecek.

  Altın grupta; akademi eğitimlerinde ORKA ve ÜZERİ rütbeye sahip kullanıcılar yer alabilecek. Muhtar bu grup içerisinde sürekli online olarak her türlü soru ve görüşler için grupta yer alacak. Gümüş Köy’de moderatörlük verilebilecek.

  Tek isteğimiz daha bilinçli, eğitimli ve kimseye parasını kaptırmadan işlem yapabilen bireyler olabilmeniz. Bunun içinse sizlerden isteğimiz eğitimleri tamamlamanız ve paylaşımda bulunmanız.

  Hem öğreneceğiniz, hem de kariyer atlayabileceğiniz yeni telegram gruplarımız 01 OCAK 2019 itibariyle açıldı.

  Hepinize başarılar dileriz.

  • Bu konu 2 yıl 3 ay önce önce Kripto MuhtarKripto Muhtar tarafından değiştirildi.
  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #11251
  hlciihlcii
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Bugün itibariyle Gümüş Köy ve analiz yayımlayabilmek için gereken en düşük rütbe “Ahtapot” olarak yükseltilmiştir.

  #11565
  ozkan_35ozkan_35
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Bilgi için Teşekkürler

  #13447
  ozkan_35ozkan_35
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Gümüş köy için davet gelmedi diğer konuya da yazdım ama kime ulaşamam gerekiyor

  #23137
  market2020market2020
  Üye
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  MarketCarpets
  MarketCarpets, bir grubun tüm üyelerinin performansının görsel bir temsili olarak mükemmeldir ve bu performansı ölçmek için çeşitli farklı göstergeler sunar. Bir gruptaki en iyi performans gösteren hisse senetlerini seçmek için kullanılabilecekleri gibi, MarketCarpets bir eğilime geniş katılım olup olmadığını veya endeksin performansını birkaç üyenin çarpıtıp düşürmediğini belirlemek için de kullanılabilir.
  MarketCarpets son derece yapılandırılabilir. Burada birkaç örnek sunulmuştur, ancak yatırım tarzınıza uyması için kendi MarketCarpet’ınızı oluşturmalısınız.
  Piyasada neler olup bittiğini teknik bir perspektiften anlamak, birçok tabloya bakmayı gerektirebilir. Bireysel hisse senetlerinin tablolarının yanı sıra, yüksek seviyeli bileşikler ve ortalamalar, sektör endeksleri ve endüstri endekslerinin çizelgeleri vardır. Hisse senedi taramaları genellikle bir analistin bakması gereken grafik sayısını azaltabilir, ancak sizi her zaman “Taramada bir şey gözden kaçırdı mı?” Diye merak ettirir.
  StockCharts’ın MarketCarpet aracı bu sorunları çözmeye yardımcı olabilir. MarketCarpets, şu anda hangi sektörlerin, endüstrilerin ve stokların sıcak olduğunun bir temsilini sağlar. Görsel bir stok tarama aracı olarak düşünün; kullanımı basit, ancak son derece güçlü.
  توصيات الذهب
  İnşaat
  MarketCarpet aracı, renkli karelerden oluşan bir “halı” olarak geniş bir menkul kıymetler koleksiyonu (evren) sunar. Her kare bir hisse senedi, yatırım fonu veya endeksi temsil eder. Halı içerisinde meydanlar sektör, sektör grubu veya diğer özelliklere göre alt gruplar halinde düzenlenebilir.
  https://www.gold-pattern.com/
  Halı, kare boyutunun piyasa değerine dayalı olduğu piyasa değeri modunda veya her bir karenin aynı boyutta olduğu ve evrendeki her bir güvenliğe eşit görsel ağırlık veren kare modunda görüntülenebilir. Hangi hisse senetlerinin iyi (yeşil) veya kötü (kırmızı) performans gösterdiğini size bir bakışta belirtmek için kareler renklerle kodlanmıştır.
  توصيات العملات
  Not: MarketCarpet aracı, kullanıcıların kişisel renk tercihlerine uyacak birkaç farklı renk şeması sunar. Bu makalede, “Kırmızı, Beyaz, Yeşil” varsayılan renk şemasını kullanacağız.
  MarketCarpet Universes
  S&P hisselerinden yatırım fonlarına ve Kanada hisse senetlerine kadar her şeyi kapsayan, önceden tanımlanmış birkaç farklı MarketCarpets sunuyoruz. Ayrıca, pazarlar arası hızlı analizler için kullanılabilecek, Pazar Özeti sayfamızdaki tüm endeksleri kapsayan önceden tanımlanmış bir MarketCarpet’e sahibiz. Ek olarak, Grafik Listelerinizden herhangi birini MarketCarpet görünümünde görüntüleyebilirsiniz. Bu, tüm izleme listesi hisse senetlerinizin performansını bir bakışta görmenin harika bir yoludur.
  MarketCarpet Göstergeleri
  MarketCarpet’ta menkul kıymetlerin renk kodlu performansı, varsayılan olarak fiyat değişikliklerine dayanmaktadır, ancak MarketCarpet, RSI, Bollinger Bant Genişliği, SCTR değerleri ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer birçok göstergeye göre performansı temel alacak şekilde yapılandırılabilir.
  Bazı göstergeler mutlak modda (bir periyodun değerlerini gösterir) veya değişim modunda (yapılandırılabilir bir süre boyunca değerdeki değişikliği gösterir) çalışabilir.
  Daha Fazlasını Öğrenin
  Bu bölüm, MarketCarpet aracımızın yeteneklerine yalnızca kısa bir giriş sağlar. MarketCarpets oluşturma ve yapılandırma hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen MarketCarpets ile ilgili Destek Merkezi makalemize bakın.
  Yorumlama
  Varsayılan olarak, MarketCarpet karelere renk kodu uygulamak için fiyat değişim değerlerini kullanır, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz başka birkaç gösterge vardır. Aşağıda, MarketCarpets için mevcut her bir göstergenin kısa bir açıklaması ve bu gösterge için yorumlama yönergeleri bulunmaktadır.
  Fiyat
  Fiyat, bir hisse senedinin kapanış değerinin zaman içinde yüzde olarak artması veya azalmasıdır. Diğer göstergelerin çoğunun aksine, hesaplama için bir başlangıç tarihi ve bir bitiş tarihi gerektirir, bu nedenle yalnızca Değiştir modunda çalışır. Başlangıç kapanış değerinin bitiş kapanış değerinden çıkarılması ve ardından bu değerin başlangıç kapanış değerine bölünerek ve 100 ile çarpılarak yüzdeye dönüştürülmesiyle hesaplanır.
  Fiyat size alt çizgiyi gösterir. Fiyatı artan hisse senetleri yeşil, düşen hisse senetleri kırmızı olacaktır. Koyu yeşil iyidir (uzun süre için) ve koyu kırmızı kötüdür. Fiyat değişikliği ölçümü için zaman çerçevesi, tablonun altındaki tarih kaydırıcısı kullanılarak uzatılabilir veya kısaltılabilir.
  SCTR
  SCTR veya StockCharts Teknik Sıralaması, altı farklı teknik ölçüm kullanarak bir hisse senedini emsallerine göre sıralayan sayısal bir puandır. MarketCarpet’ta SCTR değerleri Mutlak veya Değiştir modunda kullanılabilir. Mutlak modda, her kare belirtilen günün SCTR puanına göre renklendirilir. Değiştirme modunda, her bir kare, belirtilen süre boyunca SCTR puanındaki artış veya düşüşe göre renklendirilir.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.