You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Özel Üye Rozetine Hak kazananlar

Ana Sayfa Forumlar Duyurular Özel Üye Rozetine Hak kazananlar

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #7351
  Kripto MuhtarKripto Muhtar
  Uzman
  Konu Sahibi
  Rütbe Üstad Image Icon
  Üstad

  Bu başlıktan “Özel Üye” rozeti alanlar duyurulacaktır.

  cancan_burak rumuzlu arkadaşımız, Gümüş Köy’de arkadaşlarına yardım etmek için gösterdiği gayretten dolayı “Özel Üye” rozetini almaya hak kazanmıştır.

  #9310
  Kripto MuhtarKripto Muhtar
  Uzman
  Konu Sahibi
  Rütbe Üstad Image Icon
  Üstad

  iso1571 ve manofcrypto, ders ve kurslardaki yazım ve anlatım hatalarını bildirerek sitenin gelişimine katkı sağladıklarından dolayı özel üye rozetine hak kazandılar.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.