You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

INVERSE FISHER TRANSFORM İNDİKATÖRÜ

Ana Sayfa Forumlar Akademi İlkokul INVERSE FISHER TRANSFORM İNDİKATÖRÜ

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #6567
  okanersevenokanerseven
  Üye
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Selamlar.Bu yazımda İnverse Fisher Transform indikatöründen bahsedeceğim . Al-Sat yaparken hepimiz RSI ve Stokastiğin hatalı sinyaller verdiğini görür ve bazen çok dikkate almayız. İşte İnverse Fisher araçları tam bu sıkıntıları gidermek ve parazitleri , hatalı sinyalleri yok etmek için yaratılmıştır.Bir çok türü var fakat ben sadece İnverse Fisher Transform on Stochastic Ve RSI’yı denedim .Başarmış mı ? Bence fazlasıyla.Kullanmanızı öneririm.

  #6640
  ShredderShredder
  Üye
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Yazıdan tasarruf mu ettin acaba? İnverse fisher tranform indikatöründen bahsedeceğim deyince uzun bir yazı bekliyordum açıkçası. Yazının tamamı bu mu yoksa devamı gelecek mi?

  #7426
  AdlerAdler
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Kullanım şekli ile ilgili bir paylaşımda bulunursaniz, sevinirim.

  #7435
  testusertestuser
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Evet Okan Bey, Adler Bey haklı. Nasıl olduğunu merak ediyoruz

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.