You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Çoklu MA ve EMA

Ana Sayfa Forumlar Akademi İlkokul Çoklu MA ve EMA

Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son Akbay Akbay tarafından 17 saat 11 dakika önce tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    bitcofield
    bitcofield
    Üye
    Rütbe Poseidon Image Icon
    Poseidon

normal tradingview hesabında 3ten fazla indikatör kullanmaya izin verilmiyor. ben de fibonacci ve sık kullanılan hareketli ortalama rakamlarını tek bir indikatörde birleştirdim. dileyen istediği sayıda aktifleştirebilir

hareketli ortalamalar (MA): 13, 21, 34 ,50, 89, 100, 144, 200

üstel hareketli ortalamlar (EMA): 13, 21, 34, 55, 89, 99, 144, 233

• Bu konu 1 ay 3 hafta önce önce bitcofield bitcofield tarafından değiştirildi.
    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Akbay
    Akbay
    Üye
    Rütbe İstakoz Image Icon
    İstakoz

Öncelikle emeğinize sağlık lakin ındıcator templates kısmında 8 farklı Ema ile hacim ( MA Exp Ribbon ) grafiğe eklenebiliyor günleri otomatik olarak 20-25 şeklinde artıyor kendimizin belirleyeceği günler ile kaydedip kullanabiliriz.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.