You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Bot Geliştirme İçin Tavsiyeler

Ana Sayfa Forumlar Genel KMT Trailing Stop Loss Botu Bot Geliştirme İçin Tavsiyeler

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #7558
  Ejder_BeyEjder_Bey
  Üye
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Selam,

  Botun eksikliklerini gidermek için tavsiyeler verebiliriz diye düşündüm. Konu altına ekleme yapalım.

  Benim gördüğüm kadarıyla;
  1) Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra API girilen ekran açık kalıyor. Tekrar “Giriş” tuşuna basılınca yeni bir bot ekranı daha açılıyor. Herhangi bir ekrandaki “kapat” butonuna tıklayınca tüm pencereler kapanıyor. Eğer 2. ekran da başka coin için kullanılabiliyor ise kapat tuşuyla sadece geçerli pencere kapatılmalı. 2. ekran hatalı olarak açılıyor ise açılması engellenebilir.
  2) “Yüzde” ve “fiyat” kutularından birini seçmeyince bot başlamıyor. Böyle bir durumda kutu seçme gerekliliği uyarısı verse iyi olur.
  3) Hedefe değer girince Stop Fiyat bölümünde hedefe girilen değer gösterilse stop fiyatı daha kolay girilebilir.

  #7564
  KoinkumbaraKoinkumbara
  Üye
  Rütbe Analist Image Icon
  Analist

  Bilgisayarı evde bırakıp işe okula gidebiliyoruz, sürekli fiyatı kontrol etmek durumunda kalıyoruz(bot çalıştı mı?), botun gerçekleştirdiği işlemleri telegram da mesaj atması mümkün mü?

  • Bu yanıt 2 yıl 2 ay önce önce KoinkumbaraKoinkumbara tarafından değiştirildi.
  #7572
  DrogbaDrogba
  Üye
  Rütbe Üye Image Icon
  Üye

  Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi botun yaptığı işlemleri anlık olarak telegramdan bize bildirecek bir şeyler güzel olabilir.

  #9355

  Stop için de tetiklenme fiyatı ile limit fiyat ayrı ayrı olabilir. Çünkü stop olarak belirlediğimiz fiyattan stop siteye ulaşıncaya kadar alıcı kalmayabilir.
  Birde henüz almadığımız bir coin için sat veremez miyiz? Düşeceğini biliyorum ama aldıktan sonra sat giremeyeceğim. Alttan siteye al yazsam bota sat yazsam 🙂

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.