You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

24 Mart 2019 Site Güncellemeleri

Ana Sayfa Forumlar Duyurular 24 Mart 2019 Site Güncellemeleri

Etiket: 

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #9311
  Kripto MuhtarKripto Muhtar
  Uzman
  Konu Sahibi
  Rütbe Üstad Image Icon
  Üstad

  Sosyal yatırım platformuna dönüşüm çalışmamızda sona geldik. Yapılan güncellemeler ile siteye hem sosyalleşme hem de bir kaç güzel özellik kazandırdık. Bunlar:
  1) Artık takipleşebileceksiniz! Takip ettiğiniz kullanıcı yeni bir analiz yayınladığında hem e-posta hem de site içi bildirim alabileceksiniz. (hesap ayarlarınızdan bu tercihler değiştirilebilir)
  2) Başka bir çok bildirim daha alabileceksiniz. Hesap ayarlarınızdan tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.
  3) Üyelerin ilgilendiği piyasa ve sahip oldukları yeteneğe göre üye araması yapabilirsiniz. Bunun için Topluluk sekmesi altında Üye Arama sayfasını seçin.

  4) Mezuniyet Sertifikası eklendi. Mezuniyet Töreni kursunu tamamladığınızda PDF formatındaki sertifikanızı bastırabileceğiniz bir düğme aktifleşecek. Sertifika numaranız tekil ve size özeldir. Bu yüzden sertifikalarda hile yapılamaz. Sembolik de olsa bizim için bir değeri var.
  5) Son kaldığınız dersten devam edebilmenizi sağlayacak bir düğme Akademi sayfasında en üste eklendi. Ona tıklayarak kaldığınız dersten çalışmalarınıza devam edebileceksiniz.
  6) Bir sonraki güncellemede üyeleri değerlendirebilecek ve onlara puan verebileceksiniz.

  Görseller ile anlatım için:
  https://www.genelpiyasa.com/2019/03/24/site-guncellemeleri-24-mart-2019/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.