You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

Ana Sayfa Forumlar Genel KMT Trailing Stop Loss Botu Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım) Yanıtla: Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

#23364
Kripto MuhtarKripto Muhtar
Uzman
Rütbe Üstad Image Icon
Üstad

17 Kasım 2020:

Değerli arkadaşlar, ücretsiz olarak sunduğumuz Binance Spot Trailing Stoploss Botundan bugün itibariyle desteğimizi çekiyoruz.
https://github.com/kriptomuhtarakademi/kmt-trailing-bot
Açık kaynaklı olan bu uygulamayı binance apisi ile tekrar compile ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Twitch yayınını düzenli takip edenler için ödül programımızı yakında açıklayacağız. Onlar için çok güzel araçlar hazırladık. Zaman ve kaynaklarımızı tasarruflu kullanmak zorundayız.

Aramızda java bilen arkadaşlarımız var, biliyorum. Üşenmezlerse compile edip paylaşabilirler.

Anlayışınız için teşekkürler.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.