You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

Ana Sayfa Forumlar Genel KMT Trailing Stop Loss Botu Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım) Yanıtla: Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

#23346
ferhat5434ferhat5434
Üye
Rütbe Üye Image Icon
Üye

Selamlar, trailing yüzdesini anlık güncelleyebilir miyiz? Yoksa botu kapatıp yeniden mi açmamız gerekiyor ? Mesela %6 lık bir trailing yüzdesi koydum ancak coin 3% 5% diye gidip geliyor yani oldukça volatil sert düşüş ve çıkışlar yapıyor ve belki de -%8 e kadar da düşecek ancak sonra tekrar artacak. Bu durumda koymuş olduğum %6 lık trailing stop loss u o anda 10% a çekebilir miyim ? Yoksa program sadece ilk koyduğum %6 olan trailing e göre mi işlem yapar ?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.