You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: Bot hataları

Ana Sayfa Forumlar Genel KMT Trailing Stop Loss Botu Bot hataları Yanıtla: Bot hataları

#22693
Kripto MuhtarKripto Muhtar
Uzman
Konu Sahibi
Rütbe Üstad Image Icon
Üstad

Merhaba, trail hedefi olarak fiyat seçmişsiniz ancak yüzde girşmişsiniz. yüzde seçtiğiniz zaman 4 gibi değerler girin. onun dışında net fiyat kademesi girin. 0.0001 gibi. Böylelikle örneğin 0.0076-0.0077 de trail çalışır. Ancak fiyat seçip 4 yazdığınız için şuan sistem çalışamıyor çünkü 4 değeri asıl fiyatından yüksek.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.