You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: Harmonik formasyonlar sonucunda hedef gösterir mi?

Ana Sayfa Forumlar Akademi Yaz okulu Harmonik formasyonlar sonucunda hedef gösterir mi? Yanıtla: Harmonik formasyonlar sonucunda hedef gösterir mi?

#22552
GsayProGsayPro
Üye
Rütbe Analist Image Icon
Analist

AB=CD için 0.618-0.786 geri çekilmesini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Yoksa çok fazla ab=cd oluşuyor. Perfect ab=cd filtrelemesi işe yarayabilir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.