You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

Ana Sayfa Forumlar Genel KMT Trailing Stop Loss Botu Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım) Yanıtla: Trailing Stop Loss Botu Kullanımı(Detaylı Anlatım)

#20618
umut14umut14
Üye
Rütbe Üye Image Icon
Üye

Merhaba, botu kurdum. Çalışıyor, fakat ben Trail Yüzdesi kısmına 0.5 (sıfır nokta beş) yazdım. Fiyat bir süre sonra yükseldi ve % 0.5 geriden takibe başladı ama, ani bir düşüşte Trailing Stop fiyatına düşmesine rağmen tetiklenmedi ? Acaba, Trail Yüzdesi kısmına 0.5 yazdığım için, yani küsüratlı yazdığım için tetiklenmemiş olabilir mi ? İkinci sorum ise, alış ve yükseliş, yani Long mantığıyla çalışan botumuzun, tam tersi, Short, yani açığa satış mantığı ile çalışan versiyonu var mı acaba ? Herkese bol kazançlar.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.