You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: Çoklu MA ve EMA

Ana Sayfa Forumlar Akademi İlkokul Çoklu MA ve EMA Yanıtla: Çoklu MA ve EMA

#14383
AkbayAkbay
Üye
Rütbe Analist Image Icon
Analist

Öncelikle emeğinize sağlık lakin ındıcator templates kısmında 8 farklı Ema ile hacim ( MA Exp Ribbon ) grafiğe eklenebiliyor günleri otomatik olarak 20-25 şeklinde artıyor kendimizin belirleyeceği günler ile kaydedip kullanabiliriz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.