You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: analiz

Ana Sayfa Forumlar Genel Şikayet, Görüş ve Öneriler analiz Yanıtla: analiz

#11973
iso41iso41
Üye
Rütbe Üstad Image Icon
Üstad

50 ve 200 günlük hareketli ortalama kesişimine bakarak öncelikle fiyatların boğa mı ayı mı olduğuna bakarım. Buna göre düşüş veya yükseliş ararım. Güçlü ve uzun bir düşüş veya yükseliş sonrası trend dönüyorsa tepki seviyelerini tahmin etmek için fibonacci düzeltme seviyelerini (retracement) kullanırım. Devam eden bir trend içinde düzeltme hareketi varsa düzeltme sonrası hareketin ulaşacağı seviyeyi tahmin için fibonacci expansion ve extension kullanırım. Kripto muhtarın 2 indikatörünü kullanırım ve RSI kullanırım.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.