You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Yanıtla: DOĞRU TREND ÇİZİMİ VE ÜÇGEN FORMASYONLARINDAKİ YERİ

Ana Sayfa Forumlar Akademi Ortaokul DOĞRU TREND ÇİZİMİ VE ÜÇGEN FORMASYONLARINDAKİ YERİ Yanıtla: DOĞRU TREND ÇİZİMİ VE ÜÇGEN FORMASYONLARINDAKİ YERİ

#10419
okanersevenokanerseven
Üye
Konu Sahibi
Rütbe Üye Image Icon
Üye

Ne demek

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.