You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

YASAL UYARI


Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

20 EKİM 2020 THETAUSD Analizi
#kripto $ThetaUsd İkinci bir şans olabilir. Fincan kulp formasyonu ihtimali? Retest? ...
Daha Fazlasını Oku
20 EKİM 2020 SNXUSD Analizi
#Kripto $SnxUsd Satıcılar hala üstün. Alçalan Üçgen İhtimali? ...
Daha Fazlasını Oku
XAUUSD 19 EKİM 2020 ANALİZİ
@man_of_crypto #emtia Altında yön tayinine az bir süre kaldı. Üçgenin sonuna yaklaştık. Bu hafta içi ya da önümüzdeki hafta başında yönünü belli ...
Daha Fazlasını Oku
18 EKİM 2020 LINK ANALİZİ
@iso4110 #xu100 #bist100 #hisse #link LINK hissesine D1 periyotta baktığımızda ana yükselen trend üzerinde düzeltmesini yaptığı ve minör düşen trendi ...
Daha Fazlasını Oku
18 Ekim 2020 UKOILUSD Analizi
#emtia $UKOILUSD Dikdörtgen Formasyon Oluşumu. Kırılan tarafa pozizyon almayı düşünüyoruz ...
Daha Fazlasını Oku
14 Ekim 2020 UKOIL/USD Analizi
#Emtia $UKOILUSD Obo formasyonu aktif. Boyun bölgesi kırılımı ile işleme dahil olacağız ...
Daha Fazlasını Oku
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.