You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

YASAL UYARI


Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

12 KASIM 2020 BTCUSDT ANALİZİ
#kriptopara #bitcoin #ethereum #BTCUSDT Paritesinde 1h'lık zaman diliminde yükselen üçgen formasyonu gözlenmiştir. Formasyonun yukarı doğru kırılım gözlendiğinden dolayı yukarı yönlü ...
Daha Fazlasını Oku
26 Ekim 2020 StorjUsd Analizi
#kripto $storjusd Bullish Cypher Pattern İhtimali > Boyalı bölgede bir alım planlıyoruz ...
Daha Fazlasını Oku
24 Ekim 2020 EOSUSD Analizi
#kripto $EOSUSD ADAM EVE + Fincan Kulp Formasyonu >> Boyalı Bölgenin Kırılımı ile İşleme Dahil Olacağız. Bol Kazançlar 🙂 ...
Daha Fazlasını Oku
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.